Praca dla każdego

Jesteś studentem lub osobą bezrobotną? Szukasz pracy? Jeżeli jesteś osobą energiczną, lubisz pracę w zespole, a aktywne spędzanie czasu to twój konik to koniecznie dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy osób chętnych do pracy przy organizacji imprez wszelkiego rodzaju. Oczywiście jest to praca sezonowa, więc jeżeli aktualnie masz przerwę od nauki lub po prostu chcesz sobie dorobić to zapraszamy serdecznie. Prześlij do nas swoje CV, a my z pewnością się odezwiemy, wszelkie informacje możesz znaleźć na naszej stronie www.m2events.pl Nasz zespół to zgrana ekipa pasjonatów, a każda impreza to okazja do tego by coraz bardziej podnosić poprzeczkę nie tylko konkurencji, ale także samemu sobie. Zarażamy pozytywną energią nie tylko siebie nawzajem, ale także naszych klientów, dzięki czemu zawsze chętnie do nas wracają. W naszym zespole z pewnością nie będziesz się nudzić i nawet nie poczujesz że jesteś w pracy. Prześlij nam swoje CV i czekaj na szybką odpowiedź, a My pokażemy Ci nasz świat.

Pikniki i festyny

Z pewnością nie jednokrotnie byliście uczestnikami takiej zabawy jak pikniki czy festyny, oczywiście każdy dorosły zna temat i wie jak wygląda taka impreza, jednak, na co mogą liczyć najmłodsi, kiedy wybiorą się razem z rodziną na taki piknik? Z pewnością na takich imprezach królują karuzele, gokarty, klauni czy strzelnice, ale prawdziwą furorę robią zjeżdżalnie oraz inne atrakcje dmuchane. Teraz wyobraź sobie, że nie jest to tylko jedna czy dwie atrakcje, ale cały gama różnego rodzaju zabaw na dmuchanych materacach i zjeżdżalniach. Nasz zgrany zespół chętnie podejmie się organizacji imprezy, na której tematem przewodnim będą dmuchane atrakcje wszelkiego rodzaju. Dzieci przepadają za swobodnym skakaniem, bo miękkim dmuchanym materacu, a ich zabawę umilą animatorzy, którzy zapewnią im świetną zabawę. Rodzice w tym czasie będą mogli oddać się krótkiemu spacerowi lub bawić się razem z dziećmi. Zapraszamy do kontaktu z naszym pozytywnie zakręconym zespołem, gwarantujemy niezapomnianą atmosferę i dobrą zabawę.

Dzień dziecka

Pierwszy czerwca to niezwykły dzień, który przynosi uśmiech na twarzach każdemu dziecku. Jak najlepiej spędzić dzień dziecka, aby wystrzegać się monotonii i corocznych powtórek? Jeżeli jesteś właśnie w takiej sytuacji lub po prostu szukasz oryginalnego pomysłu na ten wyjątkowy dzień zdaj się na M2 Events. To grupa wspaniałych ludzi, którzy nie poprzestają na jednorazowym sukcesie i cały czas darzą do tego, aby każda impreza zapadła na długo w pamięć jej uczestników. Dzień dziecka powinien być energiczny i pełen niespodzianek dla naszych pociech, a profesjonalni animatorzy jedynie pomogą podtrzymać mega pozytywną atmosferę i dobrze się bawić. Organizacja dużej imprezy z okazji dnia dziecka to wspaniały pomysł na integrację nie tylko dzieci, ale także rodziców, a czas spędzony na zabawie pozwoli odpocząć od codziennego zgiełku. Profesjonalne przygotowanie atrakcji oraz animacji dla najmłodszych i czas spędzony na świeżym powietrzu z pewnością wpłyną pozytywnie na ten szczególny dzień.

Nadchodzą majówki

W związku ze zbliżającą się wiosną, każdy już powoli myśli o tych ciepłych wieczorach, kiedy będzie można rozpalić grilla i spędzić wieczór w altanie ze znajomymi. Tak najczęściej spędza się majówkę w naszym kraju, jednak nasz zespół ma pomysł na organizację „większego grilla”. Oczywiście spędzenie majówki w kameralnym gronie jest bardzo miłe, nie mniej jednak zapraszamy do organizacji większej imprezy grillowej, której organizacji chętnie się podejmiemy. Wielki wspólny grill, na którym każdy może usmażyć to, na co będzie miał ochotę, dzieci zajęte wspaniałymi zabawami wspólnie z animatorami z pewnością zapamiętają taką majówkę na długo. Mała wieś czy miasteczko świetnie zintegruje się podczas takiego wieczoru, który będzie zapowiedzią zbliżających się wakacji, kiedy to będzie można spędzać więcej takich wieczorów przy grillu. Niech pierwsza grillowa impreza w tym roku zjednoczy okolicznych mieszkańców i zostanie na długo w ich pamięci.

Majówka

Majówka to idealny czas, aby korzystając z poprawiającej się pogody wyruszyć na krótki urlop czy po prostu wyrwać się za miasto i odetchnąć od codziennego zgiełku. Oczywiście nie każdy ma możliwość na podróż do Egiptu czy wypad nad jezioro, dlatego chcielibyśmy dzisiaj przedstawić nowoczesny pomysł na spędzanie majówki. Pikniki oraz festyny są genialnym pomysłem na aranżację majówki dla twoich pracowników i ich rodzin. Zdajemy sobie sprawę, że natłok spraw w firmie może nieco przeszkodzić w organizacji takiej imprezy, dlatego zdaj się na nas. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy wykonując pracę dobrze się bawią, a jednocześnie dbamy, aby każdy piknik czy festyn był zapamiętany na długo przez uczestników zabawy. Zapewnimy świetną zabawę dzieciom oraz bardzo pozytywny klimat ich rodzicom, dzięki czemu twoi pracownicy zintegrują się. Budujemy nie tylko miłą atmosferę, ale także zarażamy pozytywną energią, dzięki czemu nasi kliencie chętnie do nas wracają.

Dzień Kobiet

Kobiety. Ciężko z nimi żyć, a jednak bez nich jest jeszcze gorzej. Dlatego kiedy przychodzi ten szczególny dzień ósmego marca, warto uczcić go tak, aby pokazać jak bardzo cenimy sobie wszystkie kobiety. Często pomysł na docenienie damskiej kadry przekracza męskie możliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Jesteśmy grupą mega pozytywnych ludzi i chętnie zorganizujemy wieczór, aby uczcić ten niesamowity dzień. W pracy szczególnie liczy się dla nas profesjonalizm, ale nie zapominamy o uśmiechu na twarzy i pozytywnej atmosferze, którą chcemy zarażać uczestników naszych imprez. Oczywiście nie zapominamy o tych najmłodszych i najstarszych, animatorzy z pewnością przygotują wiele atrakcji i zabaw dla najmłodszych kobiet, a osoby starsze mogą liczyć, że podczas naszej imprezy z okazji dnia kobiet poczują się jak na dawnych potańcówkach.  Dzień kobiet warto uczcić hucznie, zatem organizacja dużej imprezy jest według nas genialnym pomysłem, zapraszamy serdecznie do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Bal karnawałowy

W związku ze zbliżającym się karnawałem prezentujemy pomysłowe sposoby, na jego aranżację. Pierwszą według nas najciekawszą formą imprezy karnawałowej będą wieczory tematyczne. Karnawał to okres zabawy, a więc idealny czas na to, aby zapomnieć o dorosłych obowiązkach i cofnąć się w czasie. Tematem organizowanej przez nas imprezy mogą być ulubione postaci z bajek z naszego dzieciństwa. Możemy zdać się na własną wyobraźnię lub ruszyć do wypożyczalni kostiumów i upodobnić się do ulubionej postaci z bajki. Oczywiście bale karnawałowe mogą przybrać różną formę i odbywać się w różnych miejscach. Coraz częściej organizujemy tego typu imprezy w różnych niestandardowych miejscach. Bardzo modne są w ostatnim czasie bale maskowe odbywające się w pubach. Aranżacja całego obiektu w zależności od tematu imprezy może przybierać różne formy a także rozmaite ceny, nie mniej jednak zapraszamy do kontaktu oraz omówienia potencjalnego balu, podczas którego twoi goście zapomną o problemach dnia codziennego.

Impreza walentynkowa

Dzień zakochanych obchodzimy, co roku i co roku łączy on setki zakochanych serc, warto, zatem spędzić ten wyjątkowy wieczór razem oraz postawić na dobrą zabawę. Oczywiście nic nie zastąpi romantycznego wieczoru we dwoje, jednak naszą propozycją na ten szczególny dzień jest impreza walentynkowa. Oferujemy państwu organizację niezapomnianego wieczoru walentynkowego, który na długo zostanie w pamięci waszych gości. Jesteśmy w stanie zorganizować bal walentynkowy w wielu niestandardowych miejscach, a państwa ogranicza jedynie własne wyobraźnia. Gwarantujemy nie tylko szampańską zabawę, ale także rozmaite atrakcje, które dodatkowo umilą czas gościom. Wszystko to okraszone jest tematyczną aranżacją a atmosfera, jaką budują nowo poznane osoby sprawi, że ten wieczór z pewnością zostanie na długo w waszej pamięci. Oczywiście należy zwrócić szczególną uwagę na przedział wiekowy danej imprezy walentynkowej. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem mega pozytywnego zespołu, który zorganizuje wymarzony wieczór walentynkowy to zapraszamy do kontaktu.

Studniówka, której nie można zapomnieć

Kompleksowa organizacja studniówek? Skontaktuj się z nami. Zapewniamy niepowtarzalny nastrój. Studniówka na zawsze zapadnie w pamięci wszystkich gości. W ramach naszych usług proponujemy wynajem oświetlenia. Gwarantujemy niezwykłą zabawę. Obecnie fotobudka jest hitem na studniówkach. Zapewnia wyjątkową zabawę i piękne pamiątki. Proponujemy też liczne atrakcje, które spodobają się wszystkim gościom. Spełniamy życzenia klientów. Opracowujemy indywidualny program imprezy. Bycie uczniem klasy maturalnej nie powinno się kojarzyć tylko z ogromem nauki, ale również świetną studniówką. Warto więc zadbać, by impreza była naprawdę wyjątkowa. Możemy też zadbać o indywidualnie dobrane zabawy. Z pewnością spodobają się wszystkim gościom. Nadadzą też studniówce właściwego nastroju. Pomożemy w wyborze odpowiedniej sali, by impreza była udana. Muzyka jest niezwykle ważna. Dlatego proponujemy zarówno bardzo taneczne przeboje, kultowe hity, jak i spokojne utwory. Profesjonalny DJ gwarantuje świetną zabawę, może też zorganizować karaoke. Zapraszamy do współpracy.

Najlepsze pomysły na imprezę karnawałową

Jeśli nuży nas praca, odejdźmy od biurka i zorganizujmy wspaniałą imprezę karnawałową. Początek nowego roku i jednocześnie sam środek zimowy to idealny czas na zabawę. Dzięki m2events impreza karnawałowa będzie niezapomniana. Zadbamy kompleksowo o organizację imprezy. Wysłuchamy wszystkich życzeń, próśb i pomysłów. Razem z Państwem wymyślimy wyjątkowy scenariusz imprezy. Impreza tematyczna (przebierana) to idealny pomysł na karnawał. Kolorowe stroje i ciekawe przebrania nieodłącznie kojarzą się z karnawałem. Dekoracje mogą być niezwykle stylowe i oryginalne. Możemy zadbać o wierne oddanie klimatu danej epoki. To z pewnością spodoba się wszystkim gościom. Zadbamy też o doskonały catering. Dania będą dostosowane do tematyki imprezy. Dopełnieniem będzie muzyka. Imprezę można podzielić na kilka części, biorąc pod uwagę piosenki. Muzyka może pasować do tematu lub wręcz przeciwnie. Wszystko zależy od klienta. Chętnie wysłuchamy wszystkich pomysłów i  opracujemy świetny scenariusz.