Agencja eventowa M2EVENTS– kontakt

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza ofertą lub mają Państwo jakiekolwiek pytania z nią związane, prosimy o kontakt z pracownikami naszej agencji eventowej M2EVENTS. Nasze bogate doświadczenie jest gwarancją udanej zabawy podczas organizowanych przez nas imprez integracyjnych, firmowych i różnego rodzaju eventów. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele interesujących projektów zarówno imprez indoor, jak też outdoor.

Prowadzimy również wynajem namiotów oraz dysponujemy odpowiednim nagłośnieniem i oświetleniem, które nadadzą każdej imprezie należytej oprawy.

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

M2events – nasz zespół

Aleks-300x300

Aleksander Miśnikiewicz

Prezes firmy

tel. 603-118-515
M2events.pl

Jarosław Mikołajczak

Prezes firmy

tel. 533-755-725
Daria Bonkowska M2Events

Daria Bonkowska

Event manager

tel. 512-797-099
M2events.pl

Marcin

Event manager

tel. 505 245 755

M2events dane kontaktowe


Wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z przepisami: rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu (Dz.Urz. UE L 119, s.1) oraz polskiej ustawy o ochronie danych osobowych przez M2 Events z siedzibą w Olsztynie, w tym w celu:
obsługi umów (realizacji transakcji) lub
zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www i aplikacji mobilnych lub
w celach marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego, tj. na otrzymywanie od M2 Events z siedzibą w Olsztynie za pomocą środków prozumiewania się na odległość (mailowej, SMS-owej, telefonicznej) wszelkich materiałów o charakterze handlowym, marketingowym i informacyjnym, związanych z działalnością gospodarczą prowadzoną przez M2 Events lub
w celach marketingowych, polegających na profilowaniu moich danych osobowych, w tym w sposób zautomatyzowany, celem dostosowania informacji handlowej przez administratora danych do potrzeb i zainteresowań mojej osoby.
przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących informacje wymienione w punkcie „a”, przez M2 Events w Olsztynie lub podmiot przez nią upoważniony/powiązany zgodnie z ww. przepisami unijnymi i krajowymi, w celach niezbędnych do prowadzenia działalności handlowej w szczególności do: firm kurierskich, biur rachunkowych, kancelarii prawniczych, producentów towarów, dostawców oprogramowania, dystrybutorów oraz do uprawnionych instytucji państwowych.

Kontakt
Oceń proszę