WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

Oferujemy Państwu najlepsze na rynku zestawy VR – HTC VIVE z kontrolerami Touch. Umożliwiają śledzenie ruchu i pełną interakcję z wirtualnym otoczeniem. Dzięki temu gwarantujemy tzw. efekt WOW i niezapominane wrażenia.

Mamy pakiet sprawdzonych aplikacji na różnego rodzaju imprezy. Uczestnicy zabawy nigdy nie są pozostawieni bez opieki, każde stanowisko jest obsługiwane przez odpowiednio przeszkoloną i doświadczoną osobę, które robi szybkie wprowadzenie do VR, a potem monitoruje zabawę i na bieżąco doradza, jeśli jest taka potrzeba.

wirtual4
oferta1

FIRMOWE IMPREZY INTEGRACYJNE

Szukasz pomysłu na wyjątkową imprezę integracyjną dla pracowników? A może chciałbyś aby wasze spotkanie miało ściśle określony cel teambuildingowy

Nie warto samemu eksperymentować. Powiedz nam co chcesz osiągnąć a nasz profesjonalny zespół, posiadający wieloletnie doświadczenie, przygotuje specjalną ofertę uszytą na miarę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Zaplanujemy wszystko w najmniejszych szczegółach nie pozostawiając miejsca na przypadki. Wy będziecie się dobrze bawić a my animując wydarzenie realizować będziemy postawione nam cele.

IMPREZY TEMATYCZNE

Za oknem jeszcze mroźnie lub mokro. Nie stanowi to jednak problemu dla naszej pozytywnie zakręconej ekipy.

Nawet zimą możemy przenieść was w dowolne miejsce na Ziemi organizując gorącą, tematyczną imprezę, która rozpali waszą wyobraźnię.

wieczory1
budka2

FOTOBUDKA

Zapewnij sobie i swoim współpracownikom wyjątkowe wspomnienia z imprezy. Fotobudka to nie tylko pamiątkowe zdjęcia.

To także wyśmienita zabawa, która od wieku lat cieszy się wielkim zainteresowaniem. Trudno dziś wyobrazić sobie udaną imprezę bez udziału fotobudki.

Współpracujemy z:

pałac mortęgi
manor
hotel omega
filharmonia
ch fabryka
agroma
deresze
Nowa strona
5 (100%) 2 votes