Pikniki

Zbliżają się gorące dni i coraz częściej pojawiają się podczas planów marketingowych pomysły na organizację eventów, firmowych integracji czy zajęć team buildingowych w przestrzeni pikników na świeżym powietrzu. Pojawia się wtedy pytanie, co można zaproponować uczestnikom aby spotkanie mobilizowało do aktywności wzbudzając chęć rywalizacji gwarantując wyśmienitą zabawę. Okazuje się, że wachlarz możliwości jest przeogromny a indywidualne podejście do każdego zlecenia gwarantuje, że zaproponowany program i atrakcje uszyte będą na miarę zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy.

Oferta firmy M2Events zawiera propozycje skierowane dla klienta z każdej grupy wiekowej. Dla najmłodszych znajdują się w ofercie atrakcje, bez których nie może obejść się żaden piknik m.in. dmuchane zamki, trampoliny, bramki celnościowe, zjeżdżalnie i inne dmuchańce. Wielkość oraz stopień trudności dostosowany jest do wieku i możliwości motorycznych najmłodszych uczestników zabawy.

Na starszych czekają bardziej ambitne atrakcje. Znajdziemy tu m.in. sumo, szczudła drużynowe, potrójne portki, symulatory rajdowe, paintball, byk rodeo i wiele, wiele innych. Dla miłośników emocji motoryzacyjnych w ofercie znajdziemy także różnego rodzaju rajdy i quady czy nowość na polskim rynku jaką jest Trike Drift. Co to takiego?  Zabawa, która trafiła do nas ze Stanów Zjednoczonych i zdobywa coraz więcej fanów, także w naszym kraju. W specjalnie przystosowanym, trzykołowcu, napędzanym  silnikiem  spalinowym sprawdzimy swoje umiejętności panowania nad kierownicą oraz zapewnimy swoim pracownikom wyśmienitą zabawę, dzięki której oderwą się na chwilę od szarej rzeczywistości. Dla tych którzy lubią się powspinać znajdują się w ofercie 8 metrowe ścianki wspinaczkowe, gdzie każdy (będąc asekurowanym przez instruktora) będzie mógł się poczuć jak alpinista w górach.

Ilość możliwości i konfiguracji jest praktycznie nieograniczona. Wystarczy, że wskażemy termin i miejsce a profesjonalnie przygotowana kadra zaplanuje i zrealizuje dla nas nawet najbardziej ambitny pomysł.