Innowacyjna nowoczesna usługa organizacji wesel Rajek

Rajek/Placmistrz w nowoczesnej usłudze organizacji wesel

Widząc rozwijający się rynek ślubny wnioskodawca postanowił poszerzyć swoją usługę poprzez wejście na rynek ślubny .

Nowoczesny styl wesela poprzez odtworzenie zawodu rajka jest idealnym innowacyjnym na skalę kraju pomysłem wnioskodawcy. Styl podkreśla nowoczesne rozwiązania, z których czerpiemy w swoim codziennym życiu. Firma nie boi się nowości i przełamywania stereotypów. Styl nowoczesny jest świeży, indywidualny. Charakteryzuje go prostota i minimalizm. Firma dysponuje w tej dziedzinie dużym doświadczeniem.

Dzięki wprowadzonym odtworzenia dziedzictwa gospodarczego regionu nastąpi umocnienie w społeczeństwie tego na co jest teraz popyt:

  • Przekazywanie tradycji i zwyczajów z pokolenia na pokolenie
  • Dbałość o wierność zachowywania tradycji
  • Przywiązywanie wagi do spraw duchowych, gromadzenie rzeczy materialnych niezbędnych

do funkcjonowania człowieka

  • Społeczeństwo uduchowione, wierzące w magiczność zwyczajów, obrządków, sensowność działań związanych z ludowością
  • Względna stabilizacja odnośnie  zatrudnienia i większa łatwość znalezienia pracy a co się z tym wiąże większa harmonia funkcjonowania w różnych sferach życia człowieka
  • Bezpośrednie uczenie się i przekazywanie treści związanych z kulturą ludową
  • Silnie rozbudowane i mocno podtrzymywane tradycje rodzinne w obszarze kultury ludowej.

Wesele obecnie to jedno wielkie show lub wspaniałe widowisko a nawet koncert dla gości, które mają wzbudzić u nich zachwyt. Do tego służą konsultanci ślubni, którzy to wszystko przygotowują bardzo skrupulatnie w uzgodnieniu z Parą Młodą.  Widząc potrzebę rozwijającego się rynku wesel, wnioskodawca postanowił wprowadzić na rynek innowacyjne rozwiązanie polegające na połączeniu tradycji z nowoczesnością.  Ważne jest zastosowanie tradycyjnych oracji, muzyki i formy zabawy, aby choć trochę przywrócić pamięć o dawnych warmińskich zwyczajach weselnych.