Wynajem fotobudki

Wynajem fotobudki

Fotobudka jest przenośnym urządzeniem, które uwieczni rozbawionych gości imprezy i stanie się pamiątką na długie lata. Jest to gwarancja udanej zabawy i uśmiechu gości. Wykonane zdjęcia drukowane są w ciągu 15 sekund, dając modelom ogromną frajdę. Jest atrakcją, która urozmaici każde przyjęcie. Sprawdzi się na balu, weselu, studniówce, wieczorze panieńskim i kawalerskim, studniówce, imprezie firmowej, urodzinach, przyjęciu tematycznym, festynie i na innych okazji.

Zdjęcia w fotobudce robione są za pomocą profesjonalnej, cyfrowej lustrzanki, dzięki czemu mają wysoką jakość. Zdjęcia mogą zostać spersonalizowane. Umieścimy na nich każdy napis, który zażyczy sobie klient. Jesteśmy profesjonalną firmą, która do fotobudki oferuje mnóstwo przydatnych gadżetów. Jeżeli chcesz, aby przyjęcie było tematyczne, gadżety możemy wykonać na Twoje zlecenie. Maski, przebrania, wąsy, tabliczki że śmiesznymi napisami, serca, duże okulary… to wszystko sprawi, że z ust Twoich gości nie znikną uśmiechy. Dzięki nim każda fotografia nabierze niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru.

Po wykonaniu zdjęcia, za każdym razem dostępny jest jego podgląd. Ponadto, uzyskasz dostęp do galerii on-line, która zabezpieczona będzie hasłem. Zdjęcia do druku dostępne są w następujących wariantach: w postaci pasków, zdjęć w formacie do druku 10 cm na 15 cm oraz slajdów. Wszystkie wykonane zdjęcia zostaną zgrane na pendrive.

W cenie fotobudki otrzymają Państwo profesjonalną opiekę asystentki. Pomoże ona w doborze gadżetów i będzie służyła pomocą podczas wynajmu fotobudki. Zdjęcia wykonywane są w krótkim odstępie czasowym, co sprawia, że nie są one pozowane. Dodaje to im kolejnego, naturalnego charakteru.

Fotobudka jest bardzo popularną atrakcją na wszelkich imprezach. Służy nie tylko uciesze gości, ale i pamiątce organizatorów. Zrobione w niej zdjęcia mogą stanowić świetną podstawę do zrobienia pamiątkowej fotoksiążki. Zdjęcia wydrukowane przez gości będą im przypominać, że to Twoja impreza była najlepsza.

Atrakcja w postaci fotobudki rozweseli każdą imprezę. Wynajmując ją, nie będziesz musiał martwić się, że goście będą się nudzić. Z fotobudki zadowoleni będą zarówno młodsi, jak i starsi goście. Będzie to przyjemna odmiana od standardowych zdjęć robionych samodzielnie i przez fotografa.

Wynajmując u nas fotobudkę, otrzymujesz gwarancje zadowolenia! Opieka asystentki, dużą ilość przydatnych gadżetów i gwarancja zdjęć świetnej jakości – to wszystko jest w cenie. Jesteśmy doświadczoną firmą, której sprzęt jest w pełni profesjonalny. Korzystając z naszej fotobudki sprawisz że Twoja impreza będzie jeszcze atrakcyjniejsza, a goście zapamiętają ją na lata.